Cookies Cookies

67 klimatyzowanych pokoi gościnnych ozdobionych szkłem z Murano...

...żyrandolami i barokowymi dekoracjami czekają na naszych gości w weneckim Hotelu Belle Arti. Każdy z naszych jedno-, dwu- i trzyosobowych pokoi został niedawno wyremontowany i wyposażony w najnowsze udogodnienia w tym pokoje przeznaczone dla niepełnosprawnych, dźwiękoszczelne okna, połączenia internetowe, bezpośrednią linię telefoniczną, telewizję satelitarną, sejf i czujnik dymu.

Trzygwiazdkowy Hotel Wenecja

W każdym pokoju znajdziecie ponadto prywatną łazienkę wyposażoną w prysznic i/lub wannę, suszarkę do włosów, ręczniki i zestaw powitalny. Trzygwiazdkowy Hotel Belle Arti Wenecja oferuje ponadto bogactwo usług.

Zaczynając od pełnego śniadania w formie bufetu w naszej obszernej sali śniadaniowej dostępnego przy rezerwacji online bezpośrednio u nas. Za niewielką opłatą śniadanie może być także serwowane w pokoju. Oferujemy wybór ciepłych i zimnych dań, kawę i cappuccino.

Po dniu zwiedzania czarującego miasta Wenecji wróćcie do dystryktu Dorsoduro i zrelaksujcie się w naszym przestronnym ogrodzie lub loungu z barem otwartym 24 godziny na dobę. Aby zobaczyć samemu nasze relaksujące przestrzenie wspólne zapraszamy na Hotel Belle Arti Venezia Wideo Wycieczkę.

Całodobowa Recepcja i Wielojęzyczny Personel

Nasza recepcja jest otwarta 24 godziny na dobę a nasz wielojęzyczny personel będzie szczęśliwy mogąc pomóc Wam w rezerwacji wycieczek, restauracji, biletów do muzeum czy na koncerty.

Możliwe jest też korzystanie z kserokopiarki lub faksu. Chcielibyśmy też przypomnieć naszym gościom, że każdego dnia o 10 rano z hotelu wyrusza bezpłatna wycieczka na wyspę Murano.

Galeria Zdjęć

Hotel Belle Arti Wenecja rodzinny hotel oferuje usługę opieki nad dzieckiem oraz pokoje dla niepalących to.

Mile widziane są małe zwierzęta!

Mile widziane są w naszym hotelu małe zwierzęta a dzieci poniżej trzech lat nocują za darmo. Jeśli podróżujecie z dziećmi lub zwierzętami poinformujcie nas o tym przy Rezerwacji.