Cookies Cookies

67 klimatyzowanych pokoi gościnnych ozdobionych szkłem z Murano...

...żyrandolami i barokowymi dekoracjami czekają na naszych gości w weneckim Hotelu Belle Arti. Każdy z naszych jedno-, dwu- i trzyosobowych pokoi został niedawno wyremontowany i wyposażony w najnowsze udogodnienia w tym pokoje przeznaczone dla niepełnosprawnych, dźwiękoszczelne okna, połączenia internetowe, bezpośrednią linię telefoniczną, telewizję satelitarną, sejf i czujnik dymu.

Trzygwiazdkowy Hotel Wenecja

W każdym pokoju znajdziecie ponadto prywatną łazienkę wyposażoną w prysznic i/lub wannę, suszarkę do włosów, ręczniki i zestaw powitalny. Trzygwiazdkowy Hotel Belle Arti Wenecja oferuje ponadto bogactwo usług.

Zaczynając od pełnego śniadania w formie bufetu w naszej obszernej sali śniadaniowej dostępnego przy rezerwacji online bezpośrednio u nas. Za niewielką opłatą śniadanie może być także serwowane w pokoju. Oferujemy wybór ciepłych i zimnych dań, kawę i cappuccino.

Po dniu zwiedzania czarującego miasta Wenecji wróćcie do dystryktu Dorsoduro i zrelaksujcie się w naszym przestronnym ogrodzie lub loungu z barem otwartym 24 godziny na dobę. Aby zobaczyć samemu nasze relaksujące przestrzenie wspólne zapraszamy na Hotel Belle Arti Venezia Wideo Wycieczkę.

Całodobowa Recepcja i Wielojęzyczny Personel

Nasza recepcja jest otwarta 24 godziny na dobę a nasz wielojęzyczny personel będzie szczęśliwy mogąc pomóc Wam w rezerwacji wycieczek, restauracji, biletów do muzeum czy na koncerty.

Możliwe jest też korzystanie z kserokopiarki lub faksu.

Galeria Zdjęć

Hotel Belle Arti Wenecja rodzinny hotel oferuje usługę opieki nad dzieckiem oraz pokoje dla niepalących to.

Mile widziane są małe zwierzęta!

Mile widziane są w naszym hotelu małe zwierzęta a dzieci poniżej trzech lat nocują za darmo. Jeśli podróżujecie z dziećmi lub zwierzętami poinformujcie nas o tym przy Rezerwacji.